© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت هایکو می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد .
© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت هایکو می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد .

فرصت شغلی هایکو

ما در هایکو یک خانواده‌ بزرگ و پویا هستیم ؛ خانواده‌ای که در آن می‌توانید داستان رویاها و موفقیت‌های خود را از نو بنویسید و هر روز آن‌ها را زندگی کنید. دوست دارید در کدام بخش از این خانواده اثرگذار باشید ؟ جواب شما هرچه باشد ، در هر حال با فضایی خلاق و پرجنب‌ وجوش سروکار دارید که می‌توانید در آن یک ایده‌ پرداز خوش‌ فکر باشید . اینجا همه‌ ما این فرصت را داریم تا پابه‌پای کسانی که بهترین‌های رشته‌ خود هستند ، برای اثرگذار بودن در جامعه صنعت کشور تلاش کنیم.

ارزش‌های ما، هویت ما

ارزش‌های هایکو ستون‌هایی هستند که زندگی کاری ما روی آن‌ها استوار شده است؛ ارزش‌هایی که با دقت و حساسیت زیادی انتخاب شده‌‌اند. بر اساس همین ارزش‌ها، هر محصول و فعالیت تازه در هایکو هویتی جدید و ناب پیدا می‌کند. ما در هایکو با همراهی هم این ارزش‌ها را محقق می‌کنیم و برای پایبندی به آنها مشوق همدیگر هستیم.

کارگروهی

تلاش مشترک یک گروه برای دستیابی به یک هدف مشترک

مشتری محوری

تنها با یک فکر شروع و پایان می یابد و آن رضایت مشتری است

اشتیاق برای تعالی

ارتقای انگیزه و اشتیاق کارکنان نسبت به اهداف سازمان

یادگیری و رشد

متضمن كسب اطلاعات جديد يا پاسخ هاي جديد

فرم فرصت شغلی

کاربر گرامی بعد از پر کردن فرم زیر و ارسال مدارک بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا در وارد کردن اطلاعات خود دقت لازم را داشته باشید.

این قسمت شامل اطلاعات اولیه کاربر بوده و بعنوان اولین بخش رزومه قرار می گیرد. اطلاعات این قسمت شامل نام کامل، شماره شناسنامه، شماره کارت ملی، تلفن تماس، آدرس ایمیل یا پست الکترونیک، سال تولد و محدوده سکونت کاربر می باشد. نام باید بصورت کامل (نام و نام خانوادگی) درج شود. سال تولد صرفاً جهت اطلاع کارفرما از سن شماست و لذا درج دقیق ماه و روز آن غیر ضروری است.

مشخصات فردی

تحصیلات

سوابق کار

مشاغل قابل انجام یا مورد علاقه و مهارت های کلیدی

آشنایی با نرم افزارها

حقوق و مزایای پیشنهادی

محل سکونت