© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت هایکو می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد .
© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت هایکو می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد .

درباره ما

بزرگترین تولید کننده قطعات استاندارد قالب در ایران

معرفی هایکو

هایکو نام مجموعه ای است که با هدف توسعه قطعات استاندارد قالب و قالبسازی تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی وماشین آلات به ‌روزی که دارد، قطعات استانداردی را طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر در حوزه قالبسازی را گسترش دهد و محصول توانمندی برای صنعت امروز و فردای کشور باشد. محصولی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد.

داستان هایکو

حقیقت در مهندسی

داستان هایکو ، داستان همنشینی سه واژه‌ی دقت ، کیفیت و رشد است . اولین محصول ما « بلوک تزریق پلاستیک » از سال 1368 کماکان یکی از معتبرترین و باکیفیت ترین محصولات در حوضه تزریق پلاستیک کشور است.
هایکو با شناسایی تغییرات فناورانه در صنعت و نیاز روزافزون جامعه تولید محصولات پلاستکی در کشور شروع به کار کرد ، اما با پیش رفتن، کسب تجربه، گرفتن بازخورد از مشتریان و یاری گرفتن از مهندسین متخصص این حوزه ، خط تولید در زمینه ساخت بلوک های پیش ساخته تزریق پلاستیک ، دایکاست ، قالب بادی – لاستیک ، باکالیت ، فورج ، کفشک چدنی و آهنی و راهنمای فلانچ راه اندازی شد.
درباره ما | هایکو
درباره ما | هایکو

اهداف هایکو

هدف هایکو رسیدن به جایگاهی فراتر از مرزهای کشور عزیزمان و پاسخگویی به هرگونه نیاز کاربردی در صنعت قالبسازی

محصولات هایکو

محصولات هایکو با اصطلاحاتی مانند دقت و کیفیت همراه هستند. در هایکو کیفیت کنترل نمیشود بلکه تضمین میشود.کارشناسان در این بخش تلاش میکنند تا از بروز خطا در محصولات جلوگیری کنند. تضمین کیفیت مداوم محصولات هایکواین اطمینان را حاصل می کند که کیفیت بالای محصولات در جهت منافع مشتریان ، به طور مطمئن و مستمر برآورده می شود.
درباره ما | هایکو